Vysavač do bazénu se vyplatí

Každý z nás by chtěl mít čistý bazén, ve kterém by nebyly žádné nečistoty a špína. Ovšem udržet bazén v dobré kondici, je někdy nad lidský úkol. Samozřejmě, že i když se o bazén staráte, tak nemusí být i tak čistý. Vždy záleží na podmínkách a také na tom, kde se bazén nachází. Pokud jde vedle Vašeho domu nějaká firma, která jezdí po polních cestách a víří prach, jde o opravdu oříšek. V takovém případě Vám pomůže od nečistot v bazéně a od čistého dna vysavač do bazénu Chlorito.

vysavač

Péče o bazén je ve skutečnosti velmi náročná a krom filtrace a chemie do bazénu se člověk musí také postarat o to, aby byl bazén bez nečistot a špíny. Jedna z hlavních věcí, je síťka na hmyz, ta však bere nečistoty pouze na povrchu a nikdy s ní nevylovíte drobný nános na dně. Na ten zabírá nejlépe vysavač, který má mnoho nástavců na hlavu. Vždy je dobré, když vybíráte vysavač, se zaměřit právě na tvar hlavy. Pokud budete mít bazén hranatý, tak byste se tam jenom těžko dostali s kulatou hlavou. Vysavače jsou navíc ruční, nebo automatické. Na menší bazény u rodinných domů Vám však budou stačit bohatě ruční vysavače. Pokud však vlastníte koupaliště, tak se zaměřte na automatický vysavač, s ručním byste se asi nikdy nedočistili. Bát se nemusíte však ani ceny, vysavače se prodávají již od pár stovek korun.

vysavač (2)

Firma chlorito však neprodává pouze bazénové vysavače, ale vše co se týká bazénu a vířivek. Tudíž zde zakoupíte filtry, solní ohřevy, plachty, chemii, čerpadla a v neposlední řadě, taky schodky do bazénu. Firma má také dobrou pověst a to díky tomu, že už se přes 12 let zabývá v oblasti vodohospodářství a z toho 5 let v oboru veřejných koupališť.

Pokud tedy budete něco shánět pro Váš bazén, tak tady si můžete být jisti, že to najdete. Jejich výrobky jsou navíc od osvědčených dodavatelů a nejedená se o žádné padělky.