Velký den pro naše děti

Chcete, aby další narozeninová oslava stála opravdu za to? Chystáte něco výjimečného pro svou dceru či syna? Rozhodně neotálejte s výběrem vhodného místa. Doma to určitě není ideální. Děti jenom sedí u počítače, a pokud jim nevymyslíte speciální zábavu, tak se budou nudit, vždyť to znáte. Samy se tak dobře nezabaví, a proto jim můžete dopřát oslavu narozenin Praha. V našem hlavním městě se nachází speciálně Jump park, který je připraven pro naše nejmenší. Tam se mohou děti vyřádit a vydovádět.

dort

  • Meze se nekladou, nechejte je, ať se pořádně vyřádí!

Každé malé dítě se na své narozeniny náramně těší. Jejich rozzářená očka mluví za vše. Jsou plni očekávání, co se bude dít a jak prožijí svůj vysněný den. Jaké dárky dostanou, jaká bude zábava a jak bude chutnat dort? Nejvíce je stejně zajímají dárky a především zábava. Abychom vám vyšli vstříc, připravili jsme pro vás náramný program.

Skákání!

Skákání na trampolínách je ideální sport pro děti, které ani nevědí, že vlastně sportují, protože se náramně baví. Protáhnou si těla a přitom se báječně pobaví. Skákání je zkrátka a dobře radost. Všechny děti umí dělat takzvané „blbosti“, a zde se jich nabaží do sytosti.

oslava

  1. Pozvat můžete oslavence spolu s dalšími kamarády. Prožijí den plný zábavy, radosti a nadšení. Zároveň udělají něco pro své zdraví, což je malý bonus, který naopak zase těší nás dospělé, že jsme konečně nějakým způsobem dostali děti ven, aby si zahrály a protáhly svá tělíčka. Skvěle se unaví a po příjezdu domů, plní krásných zážitků, usnou, ani nebudete vědět jak.
  2. Hry máme připravené pro všechny věkové kategorie, takže se nemusíte obávat, že by právě vaše ratolest byla moc malá nebo moc velká na to, aby se za námi nemohla podívat.
  3. Celou akcí vás může provázet zkušený trenér, u kterého se navíc děti něco naučí. Pomůže s celkovou organizací.
  4. Důležitou součástí celého dne je také občerstvení. Samozřejmě, že nám po tak vydatném zážitku vyhládne. Můžete si cokoliv přinést, nebo celé občerstvení nechat v našich rukou. Zajistíme slazené nápoje, šampaňské pro děti, kávu pro dospělé, čaj. Dalším oblíbeným pokrmem jsou tyčinky, chipsy, děti si zkrátka tento den chtějí užít naplno i se všemi sladkostmi, které jindy nesmí. Dodáme i zmrzlinu nebo připravíme kompletní menší catering.