Není nad skvělý čaj

Slyšeli jste už někdy o tom, že existuje taky šafránový čaj? Já, abych se vám přiznala, tak jsem vůbec nevěděla, že takový typ šafránového čaje vůbec existuje. A zjistila jsem si na internetu, že šafránový čaj je jedinečný luxusní jedinečný čaj, který je indického původu a může být taky černý a sypaný. Slyšela jsem o tomhle vůbec poprvé. Tak jsem si řekla, že si takový čaj vyzkouším. Já osobně jsem totiž velká milovnice pití jen kvalitního čaje. A když si do toho ještě mohu dát třeba třtinový hnědý cukr anebo opravdu kvalitní domácí med, tak jsem jako v sedmém nebi. Pití kvalitního čaje mám ještě raději než třeba pití kávy. Kolikrát se mi třeba přátelé smějí, když jdeme do baru se pobavit a já si tam dám nějaký kvalitní čaj. Jenomže aby mě zase neměli za velkého sraba, tak si tam klidně někdy dám rum anebo panáka whisky. A mě to takhle chutná.

Není nad kvalitní čaj!

Navíc skvělý a kvalitní čaj je zdravý, takže prospívá našemu tělu a mě taky velmi chutná. Když jsem si potom tedy zkoušela shánět šafránový čaj, tak jsem skoro vůbec nikde chodila. Když jsem se ptala ve zdravé výživě, jestli nemají šafránový čaj, tak jenom kroutili hlavou a že o tom vůbec neví, že takový čaj existuje. Byla jsem docela v šoku, protože šafránový čaj jsem našla asi až po týdnu na internetu.

Ráda si čaj vychutnám.

No díkybohu! A musím se vám přiznat, že jsem chvíli s koupí váhala. To, že šafránový čaj byl opravdu velmi drahý mě ani vlastně moc nezaskočilo. Ale řekla jsem si, že já jako správná milovnice čaje tohle vyzkouším. A musím říct, že šafránový čaj je docela chutný. Ale dejte si tam raději alespoň lžičku medu. Šafránový čaj je pro začátečníky spíše takový docela nahořklý, tak abyste ihned na začátek neměli z toho čaje neblahé zkušenosti. Mě to ale nevadí. Když mám chuť na sladké, tak si dám čokoládu. Takže potom již nemusím vůbec sladit čaj.