Hlubinná regresní terapie – moderní a nejlepší psychologická pomoc


Jsem Petr Charvát a nabízím vám hlubinnou regresní terapii, která je podle mého názoru tou nejúčinnější metodou léčby. Mnoho let jsem se věnoval studiu duchovních věd, psychologie, hypnózy, NLP, meditace a dalších metod alternativní léčby.

Hypnoterapie patří mezi jednu z metod hlubinné regresní terapie a nemá nic společného s tím, co jste možná viděli ve filmech. Nejde totiž z někoho pomocí kyvadla udělat otroka, kterému poroučíte, že má jít vykrádat všechna šperkovnictví a banky nebo zavraždit každého člověka na ulici. Působení hypnózy moc záleží na konkrétním jedinci, jelikož pokud nebude pacient spolupracovat a neuvolní se, tak celá terapie se míjí s cílem. Existují zas ale lidé (asi 10 %), kteří jsou na hypnózu neuvěřitelně citliví a může se klidně stát, že ti si z průběhu sezení nebudou pamatovat vůbec nic.

Zkoušeli jste hypnózu

Co tedy vlastně hypnóza je a proč ji používám ve své hlubinné regresní terapii? Je to vlastně zvýšený stav pozornosti a uvolnění, během kterého nevnímáme dění kolem nás. Soustředíme se na pouze jednu konkrétní věc, která nás v tuto chvíli zaujala. Hypnózu jde rozdělit do dvou základních typů: přímou a nepřímou. Přímá vypadá tak, že pomocí nejrůznějších pokynů se klientovi vsugeruje, že mu např. těžknou víčka, usíná atd. V nepřímé metodě se především jedná o více opatrnou metodu – používají se konverzační nebo příběhové sugesce terapeuta. V takovém transu je člověk více otevřený – nemůže se bránit svou přirozenou vědomou rezistencí.

Nechte si poradit

Moje hypnoterapie v Praze je naprosto jedinečná, díky komplexnějšímu přístupu, než to bývá v případě běžné regrese. Pokud vám nepomohl obyčejný psychoterapeut, tak možná je na čase zvážit něco jiného, co přesahuje mantinely konvenčního uvažování.

Pokud vás moje hlubinná regresní terapie zaujala, tak neváhejte. Napište mi e-mail nebo zavolejte a společně se pokusíme najít pro vás to nejlepší řešení vašich problémů.