Za lyžováním nemusíte daleko

Výlety po České republice nemusejí být vůbec tabu. Málo kdo z nás má procestovanou celou republiku skrz na skrz. A ti, kteří mají Čechy procestované dost, moc dobře vědí, že nám dokáží nabídnout spoustu turistických atraktivit. Naše země se totiž dokáže pyšnit opravdovými skvosty, které si možná mnozí z nás vůbec neuvědomují. Spousta turistů se orientuje na exotické dálky a poznávání cizích kultur. Chtějí navštěvovat něco, co neznají – moře, pláže, pouštní krajiny či vysoké hory. To možná láká každého z nás, ale ne každý si takové výlety může finančně či z jakýchkoli jiných důvodů dovolit. A také se mezi námi najdou tací, co jsou věrni naší vlasti a cizí země je nelákají či je natolik neuchvátily.

hory pohled

Pěší nebo cyklo výlet ale i zimní radovánky

A co tedy vše může nabídnout za úkazy naše země? Ačkoli nemáme moře, máme toho spoustu jiného, čím se můžeme pyšnit a co stojí za to navštívit. Máme několik krásných přírodních jezer, přehrad či nádrží a máme také několik pohoří, které nabízí krásné výlety pro turistiku či zimní sporty. Každý kraj tak může nabídnout nějaké atraktivity. V každém naleznete nějaké zajímavé město s bohatou historií a různým společenským a kulturním vyžitím a bezpochyby také přírodní atraktivity na pěší nebo cyklo výlet.

lyžař na sjezdovce

Rádi lyžujete? Pak musíte navštívit Čenkovice

Pokud vám dochází nápady, co v České republice navštívit a vyhledáváte v létě turistiku nebo cyklistiku a v zimně třeba lyžování, určitě byste měli navštívit Čenkovice! V zimně totiž disponují dostatkem sněhu, a proto patří k oblíbeným lyžařským střediskům. Naleznete zde osm vleků a sedm sjezdovek. Určitě se zde vyplatí zůstat na pár dní! Ubytování Čenkovice Hpapartmany tak nabízí pestrou škálu pro váš nocleh. V letní i zimní sezóně si můžete snadno rezervovat váš pobyt a užit si příjemné dny v této poklidné lokalitě v pardubickém kraji. Zimní sezóna je však mnohem vytíženější, proto byste neměli otálet a rezervovat si váš pobyt včas!