Pravidelná péče prospívá Vašemu bazénu

Jak jistě víte, údržba bazénu a hlavně bazénové vody není jen o tom, napustit vodu a sem tam přidat nějakou tu chlorovou tabletu. S takovým přístupem by se brzo Váš bazén změnil v nevzhlednou a zapáchající bažinu, které by už nikdy nebylo pomoci. Ale přesto nemusí být péče o bazén a bazénovou vodu ani finančně ani časově náročná, pokud víte jak na ni a používáte správné přípravky a hlavně pravidelně bazénovou vodu kontrolujete za pomocí testerů.
kluci v bazénu
Ano, přesně tak, tester by měl být ve Vaší základní výbavě. Tento malý pomocník Vám totiž hned během pár vteřin ukáže, v jaké kvalitě se nachází Vaše bazénová voda a jestli potřebuje nějakou tu úpravu a to hlavně v oblasti hodnot PH. Ano, tento faktor je jedním z nejdůležitějších ukazatelů. Pokud je totiž v hodně vysokých hodnotách, může se stát, že se Vám ve vodě začnou objevovat řasy a to byste přece nechtěli. Jakmile tedy zjistíte zvýšení tohoto faktoru, je nutné ihned použít přípravek PH minus.
dívka v modrých plavkách
Přípravek bazénové chemie PH minus je velmi důležitým pomocníkem, který ihned srovná tyto zvýšené hodnoty do správné výšky. Záleží jen na Vás, jestli se rozhodnete pro granulovaný sypký nebo pro kapalný přípravek PH minus, ale každopádně nezapomeňte se řídit návodem k použití, Je důležité nejprve přípravek rozmíchat v menším obsahu vody třeba v kbelíku a teprve pak jej vlít do bazénového zařízení a to při zapnuté filtraci.
Kromě udržování tohoto faktoru, je také samozřejmě udržovat dostatečný obsah chloru ve vodě. V jakých hodnotách se nachází chlor ve vodě, Vám samozřejmě také ukáže kvalitní tester. Takže nezapomeňte se zásobit testery a samozřejmě chlorovými přípravky a jistě nepochybíte. Ale určitě Vám přijdou vhod také pomocníci z řad bazénového příslušenství. Proto neváhejte a navštivte naši širokou nabídku a vyberte si všechno, co potřebujete.