Nízké příjmy nejsou problém

Mnoho podnikatelů, kteří se obrátí na banku se žádostí o finanční pomoc, odejde s nepořízenou. Je to způsobeno tím, že banky mají své požadavky na bonitu svých klientů posazené příliš vysoko. Majitel firmy, která upadla do dluhů, může svůj podnik znovu postavit na nohy podnikatelským úvěrem, kterým je nebankovní hypotéka bez registru.

  • Může s její pomocí uhradit
    • exekuce
    • dluhy OSSZ, VZP nebo Finančního úřadu.

úspěšná spolupráce

Anebo jednoduše vložit finance do dalšího podnikání. Tento druh hypotéky se poskytuje na všechny nemovitosti, které se nacházejí na území České republiky. Klient může získat až sedmdesát procent z její odhadní ceny.

  • V tomto případě se neřeší ani nízké příjmy a ani záznamy v registrech dlužníků.
  • Řeší se pouze momentální finanční situace.

Nebankovní poskytovatel uznává, že může mít živnostník základ daně relativně nízký, a přitom jsou jeho příjmy vyšší. Je to způsobeno pochopitelně nutnými výdaji.

Finance jsou na účtu během několika hodin

Hypotéka bez registru má velice krátkou dobu vyřízení. Pokud zašlete fotografie nemovitosti a vyplníte příslušný formulář, může být schválena už DO ČTYŘIADVACETI HODIN. Odpadá pochopitelně i nutnost třetí osoby jako ručitele.

Jestliže se v jakoukoliv dobu finanční situace klienta výrazně zlepší, může splatit svůj závazek bez toho, že by musel přidat i poplatek za předčasné splacení.

vstup na burzu

V případě, že má klient problém s hrozící nebo už probíhající exekucí, nabízí nebankovní poskytovatel pomoc s jeho vyřešením. Je tedy jasné, že v tomto případě uspěje se svou žádostí o hypotéku opravdu každý. I ten, co se dostal do zdánlivě neřešitelné složité finanční situace. Po čtyřiadvaceti hodinách po schválení hypotéky a podepsání smlouvy může mít klient své peníze už na účtu a začít řešit své potíže. Úroková sazba je většinou stejná jako u bankovní americké hypotéky.