Footjob v sobě ukrývá jistou pozitivní magii

Proč to masérku baví

Zamysleli jste se někdy nad tím, proč zrovna footjob v Praze https://mataharisalon.cz/cs/foot-job, v erotickém masérském salónu, patří k nejoblíbenějším technikám i samotných masérek??

Dívka je lépe uzemněna – možná jste již někdy zaslechli pojem „čakra“, je to energetický kanál, který naše tělo zásobuje podobně, jako nám dodává svou životodárnou sílu mateřské slunce. V našem těle se nachází celá soustava čaker a mezi nimi i velmi důležitá čakra základní, která zprostředkuje kontakt s naší planetou a planetární energií. Její funkci podpoříme např. masáží hýždí a prostaty a také reflexními masážemi chodidel. Precizně provedený footjob je pro masérku jistým způsobem i reflexní masáží, proto si tuto techniku dávka užívá s vámi a tím se samozřejmě výrazně zvyšuje i váš prožitek.

dívka s bosými chodidly

Chodidla jsou branou do duše – každá lidská bytost touží po štěstí a k tomu samozřejmě patří fyzický kontakt. Naše těla byla stvořena tak, že na některých místech je více nervových vláken, a tam vnímáme větší rozkoš a pocit slasti. Jsou to například genitálie, třísla, kostrč, temeno hlavy, podpaží, ušní boltce, ale zejména chodidla, důkazem toho je např. naše lechtivost. Každý bod na chodidlech je propojen s tělesnými orgány, proto je to velmi intenzivní brána do duše. Kontakt chodidel s penisem tedy zprostředkuje i propojení dvou duší, které jsou si v té chvíli nablízku.

dívka v noční košili

Zlepšení regenerace organismu

Footjob přispívá i k lepší regeneraci organismu tím, že se vám dívka věnuje maximálně soustředěná, tehdy se mezi vámi mohou uvolnit nashromážděné energetické blokády z různých negativních prožitků, zejména v mezilidských vztazích, a tento proces nastartuje přirozené regenerační mechanismy. Uvědomte si, že lidské tělo nemusí tak rychle stárnout, regenerace dokáže doslova zázraky, jen jí pootevřít ty správné dveře.