Chcete ušetřit na kancelářských potřebách?

Pracujete v kanceláři nebo jste snad majitelem či majitelkou firmy, a marně sháníte kancelářské potřeby za výhodnou cenu? Zastavte se u nás a vyberte si! Máte svou firmu? A nebaví vás neustále nakupovat dražší a dražší kancelářské potřeby? Je na čase s tím už něco dělat! A proto jsme tu právě my a přicházíme s tím nejlepším možným řešením, které se vám navíc bude velmi líbit. Naše plastové obálky 2pack.cz vám zajistí, že vaše dokumenty budou naprosto v pořádku. K čemu jsou vlastně dobré plastové obálky?

žena

Pokud neustále zasíláte dopisy nebo to mohou být i vouchery pro vítěze vašich soutěží, tak moc dobře víme, že pokud je předáte přepravní společnosti tak za pár dní se z klasických papírových obálek stanou špinavé, nevzhledné a často také poničené. Víme, že je u vás na prvním místě váš zákazník nebo osoba se kterou komunikujete, protože pokud se mu taková obálka dostane do rukou tak přece musí nějak vypadat nemyslíte? Jestliže s námi souhlasíte tak jsme pro vás připravili ty nejlepší, a navíc za skvělou cenu. Využít se dají opravdu na cokoliv, a navíc ušetříte svým zaměstnancům práci, protože se ani oni nemusejí obávat jak bude koncový zákazník reagovat.

kancelář

Nenabízíme jen tyto výrobky, ale mnoho dalšího jako jsou například sáčky a pytle, lepící pásky, kartony a krabice, folie atd. Určitě váš skladník nebo i osoba, která u vás balí krabice ocení kvalitní lepící pásky, protože s našimi jim půjde práce sama od ruky, a nemusí se obávat častého přetržení, a tím více ztraceného času nad jedním kusem. Nebo snad nemáte firmu, ale potřebujete sáčky se zipem? Nemusí být nutně jen na koření, nebo na sypké potraviny, ale využijí je také pánové kteří se pohybují často v dílně nebo na stavbě. Ano je tomu opravdu tak! Kdo by chtěl neustále v dnešní době nosit po kapsách různé hřebíčky, šroubky nebo je snad hledat někde po stole či na zemi? My ne! Těšíme se již dnes na vaše objednávky, a pokud si nebudete vědět rady tak se nám ozvěte!