Proč někteří muži, nebudou mít u žen nikdy žádný úspěch?

Ženy jsou každá jiná, ale na čem se shodnou je to, že jich jeden typ mužů nikdy přitahovat nebude. Každá žena se totiž ohlíží pořádně a dá na první dojem, což některým mužům nehraje moc do karet. Ovšem některým z nich šanci rozhodně dají a ti druzí, jsou už od pohledu odkázáni k odmítnutí a nezájmu. Proč tomu tak je a kteří to vlastně jsou?

reflexní pohled

ZTRACENÉ KUŘÁTKO

Ne zrovna málo mužů, působí v baru, na obědě nebo jen tak na ulici jako zmatené ztracené kuřátko. Právě takovým mužům mají ženy potřebu spíš najít maminku než dospělou ženu. Pokud je to i váš případ, je načase, abyste se konečně našli!

SEBEVĚDOMÍ NA NULE

Ženy už z první věty, kterou na ně vybalíte umí rozeznat to, jestli si věříte nebo zrovna tápete. A pokud vycítí to, že se klepete jako myš po dešti, rozhodně vám to sympatie nepřidá. Sebevědomý muž je to, co každá žena hledá a nedá na něho dopustit.

„CHYTROLÍN“ V AKCI

To, co ženy na mužích zrovna nepřitahuje je muž „vejtaha“. Všude byl, všechno zažil a vše ví, co mu ale uniká je skutečnost, že to ženy vůbec nepřitahuje a spíš nudí. Ženy nechtějí muže, který se pořád vytahuje a mluví jen o sobě. Opravdu ne!
ruka na bradě

OBLEČENÍ DĚLÁ MUŽE

Chybou všech mužů je to, že si myslí, že musí nosit oblečení jako ze žurnálu a v nejnovějších trendech, aby si jich ženy všimli. Každá žena je ale ráda za přirozenost a osobitý styl, nikoliv za fešáka, který jede s dobou. Druhou chybou je to, že muž na sebe nedbá a je mu vskutku jedno, co nosí. A obléknout si pyžamo i do obchodu je už opravdu příliš!

PIVO, CIGARETY, NADÁVKY

Jedno jde s druhým a následně s třetím. Ženy tyto tři věci nikdy přitahovat nebudou! Pokud žena předem vidí, jaký životní styl vede muž na kterého zrovna kouká, je pro ni zřejmé, že to bude muset snášet po celou dobu jejich vztahu. A od této představy, dá raději každá žena ruce pryč.

Někdy je možná úplně jedno, jak muž na ženu působí, ženy si stejně budou vybírat z náročných požadavků a pokud do nich nezapadáte, nemáte u nich šanci na úspěch nikdy. Mělo by vám ale být jasné to, že jsou i ženy, které nemají až takové nároky jako spíše cíle a sny o dokonalém muži a pro takové, můžete být klidně výhra v loterii.