Odvetu proveďte s grácií

Být ženou v dnešní době přináší mnohá úskalí. Někdy se to stalo každé z nás – rozchod. Situace, která není příjemná nikdy, ať jsme v roli toho, kdo s rozchodem přijde nebo toho, s kým se partner rozchází. Ale samozřejmě, pokud jsme tím, kdo dostane tzv. kopačky, obzvláště pokud jsou nečekané, je pro nás situace o to bolestnější. Jediné pozitivum pro nás ženy je v tom, že vědci tvrdí, že takovýto rozchod snáší ženy lépe než muži. Ženy si totiž okamžitě uvědomí důsledky celé situace, zhroutí se hned a postupem času se pomalu začnou se situací vyrovnávat, na rozdíl od mužů. U těch je situace opačná. Muži se snaží bezprostředně po rozchodu na své „kopačky“ dívat pozitivně, konečně si mohou užívat věcí, které ve vztahu dělat nemohli. Ovšem postupem času si začnou uvědomovat, o co doopravdy přišli a začnou se pomalu hroutit.
křížky na rukou

Ovšem jak se s rozchodem vyrovnat z pozice ženy. V první řadě je potřeba si uvědomit, že muži jsou v mnoha věcech více povrchní než ženy. Především v tom, že je mnohem více zajímá vzhled. Starala jste se o svého muže, prala mu, vařila, vycházela mu vstříc v jeho koníčcích a sama sebe tak trochu zanedbávala, trochu přibrala, ke kadeřníkovi už jste také nechodila tak často jako dřív a namáhat se s nějakou rafinovanou kombinací oblečení už se vám také nechtělo. No možná tady máme jeden z hlavních důvodů, proč se s vámi partner rozešel. Vždy je dobré mít na mysli, že i když vás partner přesvědčuje, že vás miluje takovou, jaká jste, tak by vás možná také mohl víc obdivovat za to, jak vypadáte a jak dobře se díky tomu cítíte, protože kvůli tomu z vás začne sálat opět zdravé sebevědomí, které na muže působí jako magnet.
žena u moře

Takže, pokud se vašemu bývalému partnerovi chcete tak trochu pomstít za bolest, kterou vám způsobil, dejte opět do kupy sama sebe, váš vzhled a vaše sebevědomí se díky tomu dostaví samo. To, že mu ukážete, že se vám bez něj daří lépe než s ním, je pro něj totiž ta největší odveta, kterou mu můžete uštědřit.