Jak by se měl chovat muž v těhotenství své partnerky

Určitě nikoho nepřekvapí to, že žena během těhotenství vystřídá vekou řadu emocí a nálad. Nelze jí to mít za zlé, protože hormony prostě dělají své. Každý muž by měl být v těhotenství své partnerky po celou dobu ve střehu a pokusit se nějakým způsobem přežít. Někdy je to velmi těžké, ale vše se dá zvládnout.
muž na silnici
Nejdůležitější pro přežití je upozadit svůj smysl pro humor. Možná si myslíte, že patříte mezi ty nejvtipnější jedince, co bez problému z rukávu vysypou jeden vtip za druhým, ale uvědomte si, že hodit do pléna věci jako že těhotenství vaší partnerce sluší, nebo že se hezky rozlézá do prostoru, opravdu nejsou na místě.
Narážky na to, že těhotné ženy nabývají, rozhodně nejsou vtipné a nikdy ani nebudou. Pokud vám to ještě stále nedošlo, ženy prostě nemají rády vtípky o jejich váze.
Jestliže opravdu chcete komentovat vzhled vaší partnerky, řekněte jí raději, že ji to sluší, nebo že má hezký účes. Užívejte komplimenty ale raději s rozvahou, protože by je mohla použít proti vám.
Samotní odborníci doporučují, že byste nikdy neměli těhotnou ženu dráždit. Nejen takový nepovedený žert na váhu může mít až fatální následky. Je dobré si zapamatovat, že během těhotenství může ženu naštvat opravdu cokoliv. Úplně nejlepší by bylo, kdybyste vše dělali správně. Oblékali se co nejlépe, jedli raději někde v ústraní a v noci nechrápali.
Jestli jste si až do teď mysleli, že máte vyhráno, pokud se vám podaří těhotnou ženu během těhotenství nerozbrečet, pak tomu tak rozhodně není. Důležité je ženě pomáhat a dělat vše nejlépe s úsměvem. Pokud se vám bude chtít brečet, nechte to raději na noc nebo na záchod.
Lepší atmosféru můžete nahodit při nakupování věcí pro dítě. Úkolem muže je odkývat a chválit výběr ženy.
snubní prsteny na nožičkách
Těhotenství je hlavně o ženách a muž slouží k tomu, aby platil, nedělal humor a byl hlavně nápomocen. Určitě je mnohem lepší být pár měsícům otrokem než rodit, protože vidět ženu během porodu je situace, kdy si každý muž uvědomí, že si vlastně nemá na co stěžovat.